• Muğla Çam Balı

Muğla Çam Balı

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 29,90TL


MUĞLA ÇAM BALI 850 GR

Bal arılarının, bir aracı böceğin salgısını kullanarak ürettiği özel bir baldır.  Çam balı; Ege ve Akdeniz bölgelerinde, özellikle Muğla ilimizdeki el değmemiş ulu çam ormanlarımızın balıdır.

Çam balının en büyük özelliği kıvamı bozulmadan veya donmadan yıllarca saklanabilmesidir.

Rengi çiçek ballarının çoğundan daha koyudur. Çam balı, dayanıklılığı ve antiseptik özelliği ile tıpta ve gıda sektöründe çeşitli ürünlerde doğal katkı maddesi olarak kullanılmaktadır.


*** Ege’den - Toros eteklerine kadar uzanan Beşkaza Yaylalarından ürünlerimizi temin ediyoruz.

*** Yörük annelerimizin mis gibi ürünlerini size gönderiyoruz. Kendimizin yemeyeceği soframıza koymayacağımız ürünleri asla satmayız. Ayşe Ana'da zaten bize çok kızar. Ayşe Ana demişken o bizim yol gösterici annemiz.

***  Müşterilerimizle aramızda öyle duvarlar falan örmeyiz. Soğuk müşteri hizmetleriyle, bilgisayar ses kayıtlarıyla falan uğraşmazsınız. Tek bildiğimiz prosedür sizin bize ulaşmanızdır. (0541 344 4848)

*** Gönderdiğimiz ürünlerimizde damak tadınızı yakalayamadıysak arayıp beğenmediğinizi söylemeniz yeterlidir. Ücretinizi geri öderiz.

***  Kargolar çok sık olmasa da bazen yolda zarar görebiliyor. Yine sıkıntılı bir ürün geldiyse arayıp belirtiniz, yenisini hemen ücretsiz gönderelim.

*** AYŞE ANA ÜRÜNLERİ olarak kendimizi anlatmak istesek ''İyi niyetliyiz'' sözü sanırım bizi anlatır J

*** Kargolarımız aracımızın yörük diyarlarından taze ürünü almasına bağlı olmak üzere  1 – 4 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Ürünün tedarik edilmesiyle birlikte bekletilmeden kargoya verilir.

(ilgili yasalar gereği sitemizde sağlık beyanlarına yer verilmemektedir. Satılan ürünler asla ilaç yerine geçmez. )

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Muğla Çam Balı