• Süper Karışım Kudret Narı

Süper Karışım Kudret Narı

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 38,90TL

    27,90TL


Mevcut Seçenekler:


Kudret Narımıza Kantaron Yağı ve Sığla Yağı Eklenmiş Halidir.

 

 Kudret narımız yıllardır bilinen geleneksel yöntemlerle titizlikle hazırlanmıştır.  Doğal bahçemizden, elde edilen kudret narları gerçek zeytinyağı ile karıştırılmış ve Zeytinyağlı Kudret Narı haline getirilmiştir.Biz bunun içerisine çok az miktarda kantaron yağı ve sığla yağı ekledik. Bu yağlarında etkilerini internet ten araştırabilirsiniz.

 

Ayrıca kudret narını biz keşfetmedik, yeni bir ürün ortaya çıkarıp pazarlama derdine düşmedik.  Kudret narı zaten yüzyıllardır bilinen bir gıda ürünüdür. Biz size bu ürünün en doğalını göndermek için hazırladık. 

 

Doğal kudret narı ürünümüzün içinde kesinlikle koruyucu, renklendirici vs gibi şeyler yoktur. sadece kudret narı, kantaron yağı, sığla yağı ve zeytinyağ vardır. Kudret narını siz evinizde nasıl hazırlayacaksanız bizde öyle hazırladık. Güvenle kullanabilirsiniz. 

Şuan gördüğünüz 250 GR ücretidir. Miktar bölümünden istediğiniz şekilde yükseltebilirsiniz.
*** Ege’den - Toros eteklerine kadar uzanan Beşkaza Yaylalarında kudret narı yetişmiştir.


 *** Kendimizin soframıza koymayacağımız ürünleri asla satmayız.

 

***  Müşterilerimizle aramızda öyle duvarlar falan örmeyiz. Soğuk müşteri hizmetleriyle, bilgisayar ses kayıtlarıyla falan uğraşmazsınız. Tek bildiğimiz prosedür sizin bize ulaşmanızdır. (0541 344 4848)


 *** Gönderdiğimiz ürünlerimizde beklediğiniz özellikler çıkmazsa arayıp beğenmediğinizi söylemeniz yeterlidir. Ürün ücretinizi geri öderiz. (kargo ücreti hariç)


 ***  Kargolar çok sık olmasa da bazen yolda zarar görebiliyor. Yine sıkıntılı bir ürün geldiyse arayıp belirtiniz, yenisini hemen hiçbir ücret almadan ücretsiz gönderelim.


*** Kargolarımız aracımızın yörük diyarlarından taze ürünü almasına bağlı olmak üzere  1 – 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Ürünün tedarik edilmesiyle birlikte bekletilmeden kargoya verilir.


***Kapıda Ödeme seçtiğinizde +6 TL ücret alınmaktadır. Bu Ücret tamamen kargo şirketlerinin ek aldığı ücretten kaynaklanmaktadır.


***Son dönemde kargolarda meydana gelen kırılmalar nedeniyle, ürünlerimizi cam kavanozlar yerine, laboratuvarlarda da kullanılan özel hijyenik plastik şişelerde göndermekteyiz. Ürünlerimiz hazırlanma aşamasında kesinlikle cam kavanozlarda bekletilmiştir. Sizde gelen ürünü cam bir kavanoza aktarabilirsiniz. Göndereceğimiz hijyenik plastik şişenin maliyeti cam şişeden pahalıdır. Sadece kargo kırılmalarına önlem alabilmek için bu şekilde gönderiyoruz. Eğer mutlaka cam kavanozda size ulaşmasını isterseniz lütfen belirtiniz.

(ilgili yasalar gereği sitemizde sağlık beyanlarına yer verilmemektedir. Satılan ürünler asla ilaç yerine geçmez. )

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Kudret Narı Meyvesi