KUDRET NARI NEDİR ?

kudretnar.com sitesine hoşgeldiniz. Kudret Narımızı doğal olarak kendi bahçemizde yetiştirdik. Ev yapımı olarak hazırladık. Bir bölümünü zeytinyağı ile bir bölümünü ise balla karıştırdık. Kullandığımız zeytinyağı kesinlikle sızma zeytinyağıdır. Bal da Muğla'nın meşhur çam balıdır. 

Ayrıca bu tatları da sitemize ilave ettik ki doğal şekilde alabilirsiniz.

Size göndereceğimiz kudret narımıza tatlandırıcı, renklendirici, koruyucu gibi asla ilaveler koymadık. Evde nasıl hazırlanıyorsa bizde öyle hazırladık.

Belirtelim ki kudret narını yemesi epey zordur. O yüzden bazı müşterilerimiz ballı tercih etmektedir. Ama bilinen hazırlama şekli de zeytinyağı şeklindedir. Kararı size bırakıyoruz.

Ayrıca süper karışım diye kudret narı hazırladık. İçerisine kantaron yağı ve sığla yağı ilave ettik. Bu yağları da lütfen araştırınız. O zaman hakikaten süper bir karışım olduğunu anlayacaksınız.

İnternette yapılan dolandırıcı sağlık beyanlarına lütfen dikkat edin. Biz ilaç satmıyoruz. Yeni bir ürün ortaya çıkarıp "ona iyi gelir buna iyi gelir" diyerek pazarlama derdine düşmedik. Yüzyıllardır bilinen kudret narı meyvesini kendi bahçemizde yetiştirip, katkısız ev yapımı olarak sizlere sunuyoruz.

Kudret narımızı cam kavanozlarda 6 ay beklettik. Size görsel deki cam kavanozlarla kudret narımızı gönderiyorduk ama son dönemde o kadar kırılmalar oldu ki, hem sizler hem bizler mağdur olduk. Ne yapabiliriz diye araştırdık. Laboratuvarlar da kullanılan hijyenik plastik şişeleri bulduk. Laboratuvar şirketlerinden getirttik ve artık o plastik şişelerle gönderiyoruz. Maliyeti cam kavanozdan daha pahalı ama kırılmalar önüne geçtik. Fakat siz mutlaka cam kavanozda isterseniz belirtiniz yine öyle göndeririz. 

Ürünümüzün her zaman arkasındayız ama oldu ki beğenmediniz, bize belirtmeniz yeterlidir, size ürünün parasını (kargo hariç) 7 gün içerisinde iade ederiz. 

Kredi kartı - havale veya kapıda ödeme olarak sipariş verebilirsiniz. Fakat kapıda ödeme seçeneğinde +6 TL hizmet bedeli yansıyacaktır. Bu ücret kargo şirketlerinin kapıda ödeme gönderisini daha pahalı olarak götürmesinden dolayı kaynaklanmaktadır. 

Bize her zaman 09.00 - 18.30 saatleri arasında 0541 344 4848 nolu telefon ve whatsapp tan ulaşabilirsiniz. En küçük sorunda size yardımcı olmaya hazırız. 

Satış sitelerinde herhangibir sağlık beyanı vermek yasaktır. bu yüzden haber sitelerinden daha çok bilgi almanız mümkündür. Örneğin Hürriyet'teki şu haberi okuyabilirsiniz. 

http://mahmure.hurriyet.com.tr/saglik/genel-saglik/kudret-nari-nedir-kudret-nari-faydalari-nelerdir_1111683

Görüşmek dileği ile...