• Kudret Narı Meyvesi

Kudret Narı Meyvesi

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 7,00TL

Satın alabilmek için asgari adet: 4

Kendi Bahçemizde yetiştirdiğimiz KUDRET NARI meyvesidir.

Kudret narını meyvesi malesef kargoda erimektedir. Erimesini önlemek için yeşilini göndermemize rağmen yine erimiştir. Asitli bir meyve olduğu için malesef sadece meyve olarak göndermek mümkün olmamıştır. 

Kendisi görerek hazırlamak isteyen müşterilerimiz için kudret narını bir kavanozun içerisine doğruyoruz. Üstüne isteğe göre bal veya zeytinyağını çok az miktarda koyuyoruz. Size gelince kudret narının içerisindeki zeytinyağını veya balı boşaltıp istediğiniz şekilde hazırlıyorsunuz. Malesef başka bir şekilde çözüm bulamadık. Fakat unutmayın ki Kudret narını 6 ay bekletmek gerekir. Ürünlerimiz bekletilmiştir. 

En az 4 adet olarak kudret narı satmaktayız.


*** Ege’den - Toros eteklerine kadar uzanan Beşkaza Yaylalarında kudret narı yetişmiştir.


 *** Kendimizin soframıza koymayacağımız ürünleri asla satmayız.

 

***  Müşterilerimizle aramızda öyle duvarlar falan örmeyiz. Soğuk müşteri hizmetleriyle, bilgisayar ses kayıtlarıyla falan uğraşmazsınız. Tek bildiğimiz prosedür sizin bize ulaşmanızdır. (0541 344 4848)


 *** Gönderdiğimiz ürünlerimizde beklediğiniz özellikler çıkmazsa arayıp beğenmediğinizi söylemeniz yeterlidir. Ürün ücretinizi geri öderiz. (kargo ücreti hariç)


 ***  Kargolar çok sık olmasa da bazen yolda zarar görebiliyor. Yine sıkıntılı bir ürün geldiyse arayıp belirtiniz, yenisini hemen hiçbir ücret almadan ücretsiz gönderelim.


*** Kargolarımız aracımızın yörük diyarlarından taze ürünü almasına bağlı olmak üzere  1 – 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Ürünün tedarik edilmesiyle birlikte bekletilmeden kargoya verilir.


***Kapıda Ödeme seçtiğinizde +6 TL ücret alınmaktadır. Bu Ücret tamamen kargo şirketlerinin ek aldığı ücretten kaynaklanmaktadır.


***Son dönemde kargolarda meydana gelen kırılmalar nedeniyle, ürünlerimizi cam kavanozlar yerine, laboratuvarlarda da kullanılan özel hijyenik plastik şişelerde göndermekteyiz. Ürünlerimiz hazırlanma aşamasında kesinlikle cam kavanozlarda bekletilmiştir. Sizde gelen ürünü cam bir kavanoza aktarabilirsiniz. Göndereceğimiz hijyenik plastik şişenin maliyeti cam şişeden pahalıdır. Sadece kargo kırılmalarına önlem alabilmek için bu şekilde gönderiyoruz. Eğer mutlaka cam kavanozda size ulaşmasını isterseniz lütfen belirtiniz.

(ilgili yasalar gereği sitemizde sağlık beyanlarına yer verilmemektedir. Satılan ürünler asla ilaç yerine geçmez. )

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Zeytinyağlı Kudret Narı
Ballı Kudret Narı
Süper Karışım Kudret Narı
İndirim
29%